خرما مضافتی

بازار خرید خرده خرما مضافتی

خرما مضافتی یکی از انواع خرما هایی است که به وفور در ایران کشت می شود و به جرات می توان گفت که مرغوب ترین نوع آن خرما مضافتی بم می باشد که در استان کرمان واقع است. جهت خرید انواع خرما مضافتی با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی عالی از طریق بازار خرید اینترنتی ما و از طریق همکاران فروش ما در این سایت اقدام نمایید. یعنی خرما بم یا خرما مضافتی بم. طبق آمار انجام شده چیزی حدود 28 هزار هکتار زمین در شهرستان بم زیر کشت خرما مضافتی می باشد. این نوع خرما علاوه بر استان کرمان در استان سیستان و بلوچستان نیز کشت می شود.

خصوصیات خرما مضافتی

این نوع خرما اغلب با رنگ مشکی دیده می شود و همین رنگ مشکی براق یکی از پر طرفدار ترین انواع این نوع خرما می باشد. البته در نوع قهوه ای تیره نیز موجود می باشد. این نوع خرما از دسته خرما های نیمه مرطوب می باشد که بسته به زمان برداشت و محل کشت رطوبت آن متفاوت می باشد و می تواند در محدوده 15 تا 35 درصد باشد. این نوع خرما دارای طبع گرم می باشد و برای افرادی که دارای مزاج سرد می باشند در طب سنتی توصیه می شود. تبرای ماندگاری بالا و جلوگیری از خرابی این نوع خرما توصیه می شود که حتما در داخل یخچال نگهداری شود.

خصوصیات خرما مضافتی

نکاتی در مورد بسته بندی خرما

یکی از مهم ترین عوامی که بر روی قیمت و جذب مشتری تاثیر گذار است نوع و نحوه بسته بندی خرما می باشد. با بسته بندی مناسب می توان از صدمات فیزیکی و شیمیایی که احتمالا می تواند سبب آسیب به خرما شود جلوگیری کرد. از نشانه های یک نوع بسته بندی خوب و مناسب این است که بهداشت در زمان بسته بندی و تا لحظه رسیدن به دست مشتری حفظ می شود.

نکاتی در مورد بسته بندی خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن