خرما مضافتی

مرکز پخش بهتربن خرما مضافتی

مرکز پخش بهتربن خرما مضافتی از بزرگ ترین نمایندگی های فروش انواع خرما مضافتی در ایران است که تمامی محصولات خود را به قیمتی کاملا مناسب برای فروش عرضه می دارد.

پخش بهتربن خرما مضافتی

خصوصیات خرما مضافتی

خرما مضافتی از بهترین و برترین انواع خرما است که در ایران تولید می گردد. این خرما در مناطق مختلفی از ایران برداشت می شود و سپس برای فروش به بازار ارسال می شود. اما خرما مضافتی دارای ویژگی ها و خ0صوصیاتی است که به توضیح در این باره خواهیم پرداخت:

  • این میوه از پوستی مشکی، کاملا براق و نازک تشکیل شده است. پوست این میوه به حدی نازک است که به راحتی می توان آن را از گوشته ی خرما جدا نمود.
  • خرما مضافتی شیره ی زیادی دارد و از خرما های مرطوب تولید شده در ایران می باشد.
  • این میوه دارای اندازه ای 3 الی 4 سانتی متری است که هرچه قدی کشیده تر داشته باشد نشانه ی مرغوبیت خرماست.
  • خرما مضافتی از ارقام گوشتی خرما است و هسته ای کوچک دارد.
  • و …

بهترین خرما مضافتی

لازم به ذکر است که اگر می خواهید خرما مضافتی با کیفیت بالا را خریداری کنید، از نشانه های خرمای با کیفیت در این نوع، رنگی تیره، گوشته ای زساد و اندازه ای بزرگ، شیره ی زیاد این میوه می باشد که در هنگام خرید باید به آن توجه داشت.

مرکز پخش بهتربن خرما مضافتی

مرکز پخش بهتربن خرما مضافتی بم

از برترین خرما های مضافتی را می توانید در شهرستان بم جویا باشید. این منطقه به فروش برترین انواع این خرما در ایران می پردازد. مرکز پخش بهتربن خرما مضافتی نیز از مراکزی است که خرما های تولید شده در شهرستان بم را برای فروش به تمامی مناطق ایران ارسال می نماید. شما می توانید برای خرید خرما مضافتی درجه یک و فرد اعلا از ما خرید نمایید. برای برقراری ارتباط برای شما شماره تماسی را در همین صفحه درج نموده ایم.

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن