بدون دسته

قیمت فروش عمده خرما لولو در تهران

نخل خرما گیاهی است که در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان رشد می کند و طبق تحقیقات و بررسی هایی که انجام شده است خاستگاه اصلی آن کشور هند می باشد. این نوع میوه با توجه به این که برای رشد و باروری نیازمند آب و هوای گرم و خشک می باشد بنابراین در کشور های اروپایی و سایر کشور های دیگر که دارای آب و هوای مرطوب و معتدل می باشند رشد می کند. با توجه به این که خرما استفاده های بسیاری در برنامه غذایی خانواده ها دارد کشور های بسیاری خواهان آن می باشند و سالانه مقادیر بسیار بالایی از انواع خرما از کشور هایی که کشت کننده و تولید کننده خرما می باشند به سراسر جهان صادر می شود.

قیمت فروش خرما لولو

خرما لولو و یا خرما آلویی از خرما های تولید شده در سطح کشور می باشد که دارای ظاهری شبیه به آلو بوده و اندازه ای ریز دارد. قیمت این نوع خرما با توجه به فاکتور های متعددی که وجود دارد تعیین می شود. معمولا درجه یک ترین نوع خرما لولو قیمت گران تری نسبت به درجه بندی های دیگر آن دارد. در صورتی که این نوع خرما توسط نمایندگی های فروش مستقیم انواع خرما عرضه شود قیمت آن پایین و مناسب خواهد بود زیرا دسترسی مستقیمی به تولید کننده دارند و آن را با قیمت تولیدی به فروش می رسانند.

قیمت فروش خرما لولو

خواص خرما در بارداری

خرما میوه ای شگفت انگیز در دوران بارداری می باشد. این نوع میوه با توجه به مواد معدنی مانند آهن که در آن موجود می باشد یکی از منابع تامین کننده آهن بدن مادر و جنین می باشد و سبب خون سازی در جنین می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید و فروش بهترین خرما لولو در تهران به صورت عمده و خرده در انواع وزن ها با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

خواص خرما در بارداری

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن