بدون دسته

قیمت فروش رطب مضافتی در بوشهر

خرمای مضافتی یکی از انواع خرما های مشهور کشت شده در سطح کشور می باشد که با نام رطب مضافتی نیز شناخته شده است. رطب مضافتی دارای پوست مشکی و براق می باشد که به راحتی پوست آن از گوشته آن جدا می شود. این نوع خرما و یا رطب به دلیل شکل ظاهری زیبا و طعم خوشمزه و خاصی که دارد بهترین گزینه برای مراسم ختم و سایر مراسمات می باشد. یکی از ماه های پر فروش انواع خرما در ایران و از جمله خرما رطب مضافتی ماه مبارک رمضان می باشد که علاوه بر فروش داخلی به کشور های دیگر مسلمان و غیر مسلمان نیز صادر می شود.

نحوه نگهداری خرما مضافتی

نحوه نگهداری هر نوع خرمایی تقریبا مشابه یکدیگر می باشد. بسیاری از انواع خرما های مصرفی را می توان در فضای آزاد و در محیط و دمای اتاق نگهداری کرد اما خرما مضافتی از آن دست خرما هایی است که برای نگهداری نیازمند محیط سرد و یخچال می باشد. رطب مضافتی دارای شیره زیادی است و جزء خرما های مرطوب محسوب می شود و خرما هایی با شیره زیاد در صورتی که در یخچال نگهداری نشوند دچار خرابی و کپک می شوند. هم چنین می توان رطب مضافتی را در ظرف های پلاستیکی و یا شیشه ای قرار داده و در فریزر نگهداری کرد و برای مدت یک سال از آن استفاده نمود.

نحوه نگهداری خرما مضافتی

قیمت خرید خرما مضافتی

همان طور که اشاره کردیم خرما مضافتی از جمله خرما های با کیفیت و مرغوب ایرانی است که دارای فروش بالا در سطح داخلی و صادرات می باشد. درجه یک ترین و مرغوب ترین نوع خرما مضافتی دارای قیمت بالایی است علاوه بر مصرف داخلی برای بسته بندی های صادراتی نیز به کار می رود. نوع و نحوه بسته بندی خرما نیز از عواملی است که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی دارد. قیمت فروش خرما خنزی در زاهدان و هم چنین قیمت فروش رطب مضافتی در بوشهر در انواع بسته بندی ها و وزن های مختلف از طریق این سایت استعلام می شود.

قیمت خرید خرما مضافتی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن