بدون دسته

قیمت فروش خرما کلوته در بم

از مهم ترین میوه های تابستانی خرما می باشد که در نوع خود انواع مختلفی دارد. خرما تنوع بسییار بالایی دارد و کشور ایران یکی از کشور هایی است که دارای تنوع خرما بسیار بالایی است. با توجه به این که برای رشد نخل خرما و باردهی آن نیازمند شرایط آب و هوایی خاصی می باشد بنابراین کشور های محدودی تولید کننده خرما می باشند. از جمله کشور های تولید کننده خرما می توان به ایران و عراق و سوریه اشاره کرد. در ایران نیز استان هایی که در مناطق جنوبی و نیمه جنوبی کشور قرار دارند تولید کننده خرما می باشند.

قیمت خرید و فروش خرما کلوته

قیمت خرید و فروش خرما کلوته تحت تاثر عوامل و فاکتور های بسیاری قرار دارد. خرمایی که برای مصارف داخلی و هم چنین صادرات مورد بسته بندی قرار رمی گیرد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و درجه یک ترین نوع آن برای بسته بندی انتخاب شود. بنابراین کیفیت خرما بسته بندی شده از مهم ترین عوامل تاثیر گذار است. در هنگام خرید مهم ترین عاملی که سبب جذب مشتری برای خرید خرما می شود نوع بسته بندی آن می باشد. بنابراین دومین عامل مهم در قیمت گذاری بسته بندی خرما می باشد. قیمت خرما کلوته نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب می باشد.

قیمت خرید و فروش خرما کلوته

صادرات خرما کلوته

کشور های بسیاری وارد کننده این نوع خرما می باشند. آن ها کشور هایی هستند که یا شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت خرما را ندارند و یا این که این نوع خرما در آن کشور به خوبی رشد نمی کند. برای موفق شدن در زمینه صادرات این نوع خرما و یا هر نوع خرمای دیگری باید به نیاز های کشور های هدف آگاهی کاملی داشت. برای اطلاع در مورد قیمت عمده خرما کلوته در بم و هم چنین نحوه خرید و فروش آن در انواع بسته بندی ها و وزن های مختلف با ما در تماس باشید.

صادرات خرما کلوته

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن