خرما مضافتی

قیمت فروش خرما مضافتی

خرما مضافتی دارای درجه بندی های متفاوتی است و هر درجه بندی نیز دارای قیمت خاصی می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش انواع خرما مضافتی از طریق شماره تماس های درج شده در پایان این مطلب با همکاران ما در این سایت ارتباط برقرار کنید. شهرستان بم یکی از بزرگ ترین تولید کننده های خرما مضافتی در سطح کشور می باشد و نخلستان های زیادی در این شهرستان واقع است. به جز خرما مضافتی انواع خرما های دیگر مانند خرما ربی در این استان کشت می شود اما مشهور ترین و معروف ترین نوع آن که شهرت جهانی نیز دارد خرما مضافتی می باشد.

فروش خرما مضافتی

با تمام شده فصل برداشت خرما در سطح کشور خرید و فروش خرما از جمله خرما مضافتی نیز شروع می شود. شرکت ها و مراکز بزرگ عرضه کننده خرما با خرید خرما از کشاورزان آن ها را به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار می دهند. کیفیت خرما مضافتی در ایران سبب شده است تا این نوع خرما از فروش بسیار بالایی برخوردار شود. این نوع خرما از دسته خرما های صادراتی محسوب می شود و بالا ترین میزان صادرات آن در خاورمیانه از طریق کشور های مصر و ایران صورت می گیرد.

فروش خرما مضافتی

انواع خرما در ایران

خرما در جهان دارای انواع بسیار زیادی می باشد که که بالغ بر سه هزار نوع وجود دارد که تنها مقدار تعداد کمی از آن ها برای مصارف انسانی و صنعتی کاربرد دارد. خرما در کشور ایران در مناطق جنوبی کشور به دلیل شرایط آب و هوایی که دارد برای کشت خرما مناسب می باشد. از جمله استان های کشت کننده خرما می توان به استان کرمان، بوشهر، هرمزگان، سیستان بلوچستان و خوزستان اشاره کرد. در برخی از شهرستان ها بیش از یک نوع خرما کشت می شود و شرایط خاک و آب و هوای آن توانایی کشت و رشد بیش از یک نوع خرما را دارد.

انواع خرما در ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن