خرما مضافتی

قیمت فروش بهترین خرما مضافتی

میوه نخل خرما خوراکی می باشد و دارای هسته ای نسبتا بزرگ و سخت و پوستی نازک و هم چنین طعمی لذیذ و شیرین می باشد. ارتفاع نخل خرما حدود 10 تا 20 متر می باشد که دارای برگ های درازی می باشد. به میوه نرسیده خرما خارک و یا خرک گفته می شود. رطب مرحله ای قبل از رسیدن کامل خرما می باشد که نسبت به خرما رسیده دارای رطوبت بیشتری بوده و قند کمتری نیز دارد. طبق تحقیقات صورت گرفته خرما از دوران باستان تا کنون در برنامه غذایی انسان وجو داشته و یکی از قدیمی ترین میوه های کشت شده توسط انسان است. متقاضیان می توانند جهت اطلاع از قیمت فروش عمده خرما مضافتی و خرید بهترین خرما مضافتی از طریق راه های ارتباطی درج شده در پایان این مطلب با ما تماس بگیرند.

بهترین خرما های ایرانی

در ایران انواع خرما های مختلفی کشت و تولید می شود که یکی از بهترین انواع آن خرما مضافتی می باشد که بهترین و درجه یک ترین نوع آن دارای اندازه ای درشت و رنگی تیره مایل به مشکی می باشد. خرما مضافتی یکی از بهترین رقم های خرما در ایران می باشد که بیش از نیمی از تولیدات سالانه را به خود اختصاص داده است. خرما مضافتی نسبت به خرما های دیگر دارای رطوبت بیشتری است و همین موضوع سبب شده است تا این نوع خرما لذیذ تر باشد. از دیگر بهترین خرماهای ایرانی می توان به خرما پیارم و کبکاب اشاره کرد.

بهترین خرما های ایرانی

قیمت بهترین خرما مضافتی

به دلیل اینکه خرما مضافتی دارای درجه بندی ها و انواع مختلفی می باشد قیمت آن نیز متفاوت می باشد. درجه یک ترین نوع خرما مضافتی از لحاظ اندازه و رنگ و کیفیت بسیار عالی می باشد و به طبع قیمت آن نیز بالا تر می باشد. بهترین خرما مضافتی را با نازل ترین قیمت به صورت عمده و خرده از ما خریداری نمایید.

قیمت بهترین خرما مضافتی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن