خرما مضافتی

قیمت خرید مستقیم خرما مضافتی

خرما مضافتی از رقم های بسیار معروف خرما های ایرانی محسوب می شود که طعمی بی نظیر دارد. این نوع خرما به دلیل طعم و ظاهر زیبایی که دارد در کشور های خارجی نیز دارای طرفداران زیادی است و از ارقام صادراتی و تجاری محسوب می شود. ددر صورت تمایل برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش و خرید مستقیم خرما مضافتی از طریق ارتباط با هماکاران ما در این سایت اقدام نمایید. ایران در خاورمیانه دومین صادر کننده و تولید کننده می باشد. فعالیت در زمینه صادرات خرما یکی از کار های پر سود و پر رونق می باشد که سبب اشتغال زایی در سطح کشور نیز شده است.

خصوصیات خرما مضاقتی درجه یک

عوامل و فاکتور های بسیاری وجود دارند که در تعیین مرغوبیت خرما تاثیر گذار هستند. کسانی که در زمینه خرید و فروش انواع خرما و هم چنین صادرات آن مشغول به فعالیت هستند باید توانایی تشخیص خرمای مرغوب را داشته باشند. خرما مضافتی درجه یک دارای اندازه ای درشت بوده و پوستی براق و مشکی دارد. پوست این نوع خرما به راحتی از گوشته آن قابل جداسازی می باشد. هم چنین دارای طعم بی نظیر و شیرین می باشد. در بین انواع خرما مضافتی، خرما مضافتی بم بسیار مرغوب بوده و دارای شهرتی جهانی است.

خصوصیات خرما مضاقتی درجه یک

شاخصه های درجه یک بودن خرما برای صادرات

ارقامی که جهت صادرات استفاده می شوند باید دارای ویژگی هایی باشند که سبب جلب مشتری شوند و بتوانند در بازار های جهانی با رقیب های قدر رقابت کنند. خرما های صادراتی باید به صورتی بسته بندی شوند که تمیز و بدون هر گونه گرد و خاک باشند. باید تمام خرما ها از نظر کیفیت و اندازه در بسته بندی ها به صورت یکنواخت و یک دست باشند. رطوبت وشیره خرما باید در حد معمول و مناسب باشد. جهت خرید مستقیم خرما مضافتی از طریق نمایندگان ما در این سایت اقدام نمایید.

شاخصه های درجه یک بودن خرما برای صادرات

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن