خرما مضافتی

قیمت بهترین رطب مضافتی ارزان

خرما مضافتی یکی از مهم ترین محصولات کشاورزی شهرستان بم می باشد که به خرمای بم نیز مشهور می باشد. این نوع خرما به دلیل رطوبت بالایی که دارد جز دسته خشکبار محسوب نمی شود. به همین دلیل این نوع خرما را باید در دمای 5- تا 5 نگهداری کرد تا خراب نشود. گاهی خرما مضافتی با نام رطب مضافتی در بازار شناخته می شود که مرحله ای قبل از مرحله رسیده خرما می باشد. پوست این نوع خرما به راحتی از گوشته آن قابل جدا شدن می باشد. جهت اطلاع از قیمت بهترین رطب مضافتی ارزان در انواع بسته بندی ها و وزن های متنوع به مرکز فروش عمده رطب مضافتی در اهواز در این سایت مراجعه نمایید.

انوع خرما در ایران

تنوع خرما در جهان بسیار زیاد می باشد و این تنوع تنها در تعداد معدودی از کشور های جهان متمرکز است. ایران یکی از این تعداد معدود کشور ها می باشد که دارای 70 نوع خرما خوراکی می باشد. شرایط آب و هوای مناسب برای رشد نخل خرما و باردهی آن آب و هوای گرم و خشک می باشد و این نوع شرایط آب و هوایی در مناطق جنوبی و نیمه جنوبی کشور حکم فرماست. در استان های جنوبی و نیمه جنوبی کشور انواعی از خرما ها کشت و تولید می شود که اغلب آن ها جنبه صادراتی دارند.

انوع خرما در ایران

صادرات انواع خرما

یکی از محصولات صادراتی کشور خرما می باشد که با توجه به کیفیت خرمای کشت شده در ایران صادرات خرمای ایرانی در جهان در جایگاه خوبی قرار دارد. خرمای صادراتی باید کیفیت بالایی داشته باشد و هم نین از نظر بسته بندی باید در سطح خوبی قرار داشته باشد. نوع بسته بندی خرما جهت صادرات باید به نحوی باشد که با فرهنگ و سلیقه مردمان کشور های هدف تطابق داشته باشد. بهترین نوع خرما را از طریق مجموعه ما در این سایت خریداری نمایید.

صادرات انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن