خرما مضافتی

قیمت انواع خرما مضافتی

خرما مضافتی بیش از نیمی از تولیدات خرمای ایران را به خود اختصاص داده است و دارای شهرتی زیاد می باشد. رطوبت بالایی که خرما مضافتی نسبت به دیگر خرما ها دارد سبب طعم بی نظیر و منحصر به فرد آن شده است. در سطح کشور بیشترین میزان مصرفی خرما از نوع خرما مضافتی می باشد. استان کرمان و سیستان و بلوچستان از جمله استان هایی هستند که خرما مضافتی به وفور در آن ها کشت و تولید می شود. بیشترین میزان مصرف خرما مضافتی در ماه مبارک رمضان می باشد. متقاضیان می توانند جهت استعلام قیمت عمده خرما مضافتی و نحوه خرید انواع خرما مضافتی از طریق فروشگاه آنلاین ما در این سایت اقدام نمایند.

انواع خرما مضافتی

همان طور که در بالا به آن اشاره شد خرما مضافتی در دو استان کشور تولید می شود که در این دو استان در شهر های جیرفت، بم، سراوان و بروات کشت و تولید می شود. هر کدام از این شهر ها دارای آب و هوای خاصی هستند و نوعی از خرما مضافتی را تولید می کنند. بهترین شرایط آب و هوایی مربوط به شهرستان بم می باشد که مرغوب ترین نوع خرما مضافتی را کشت می کند. این نوع خرما دارای انواع و درجه بندی های متنوعی است که این تنوع به دلیل تفاوت در رنگ و اندازه و کیفیت می باشد.

انواع خرما مضافتی

عوامل تعیین کننده قیمت خرما

هر نوع محصولی و از جمله خرما دارای قیمتی خاص می باشد که این قیمت بر حسب نوع خرما و کیفیت آن تعیین می شود. درجه یک ترین نوع خرما مضافتی دارای کیفیت بالایی است و اندازه ای درشت دارد و از این جهت نیز دارای قیمت بالا تری می باشد. وجود نمایندگان مستقیم فروش خرما نیز از افزایش کاذب قیمت خرما جلوگیری می کند. جهت ثبت سفارش خود هم اکنون با ما تماس بگیرید.

عوامل تعیین کننده قیمت خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن