خرما مضافتی

فروشگاه عمده خرما مضافتی

از دغدغه های مهم و همیشگی خریداران خرما دسترسی به فروشندگان مستقیم خرما به صورت عمده و خرده می باشد گاهی افراد خرما مضافتی را با نام رطب مضافتی می شناسند که اشتباه می باشد زیرا رطب مضافتی مرحله ای قبل از رسیدن میوه خرما مضافتی می باشد که بسیار شیرین می باشد. طبق تحقیقات انجام شده خرما مضافتی حدود بیست هفته بعد از مرحله گرده افشانی قابل برداشت می باشد که در محدوده مرداد ماه تا آبان ماه برداشت خرما صورت می گیرد. این نوع خرما بعد از برداشت باید بلافاصله شسته و بسته بندی شود و در سرد خانه ها نگهداری شود.

قیمت انواع خرما در فروشگاه های مختلف

در سطح کشور فروشگاه های بسیاری وجود دارند که انواع خرما را به صورت های مختلفی عرضه می کنند. ممکن است یک نوع خرما با قیمت های متفاوتی در چندین فروشگاه به فروش برسد و دلایل مختلفی می تواند برای این تفاوت قیمت ها وجود داشته باشد. یکی از این دلایل کیفیت خرمای عرضه شده توسط فروشگاه مورد نظر می باشد. دلیل دیگر می تواند عرضه خرما توسط دلالان و واسطه ها باشد که در این صورت خرما با قیمت بالایی به فروش می رسد. صاحبان فروشگاه های بزرگ و معتبر به دنبال دسترسی مستقیم به انواع خرما می باشند که از طریق نمایندگان مستقیم فروش خرما امکان پذیر می باشد.

قیمت انواع خرما در فروشگاه های مختلف

انواع خرما

به دلیل شرایط آب و هوایی مناسبی که در سطح کشور برای کشت خرما وجود دارد تنوع این نوع میوه در ایران زیاد می باشد و خاستگاه اصلی این نوع میوه در استان های با آب و هوای گرم و خشک می باشد. تنوع خرما در جهان نیز بسیار زیاد می باشد اما تنها تعداد معدودی از آن ها برای مصارف انسانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. فروشگاه عرضه عمده خرما مضافتی در این سایت فعال می باشد و جهت سفارش آنلاین خرما می توانید از طریق شماره تماس های موجود با ما در ارتباط باشید.

انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن