خرما مضافتی

فروشگاه عرضه جدیدترین خرما مضافتی

نگهداری خرما مضافتی نسبت به سایر خرما های دیگر مانند خرما ربی دارای شرایط نگهداری متفاوت تری است. جدیدترین خرما مضافتی را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی عرضه کننده ما در این سایت خریداری فرمایید. جهت خرید با ما در تماس باشید. این نوع خرما به دلیل رطوبت بالایی که دارد نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار گیرد زیرا مدت زمان نگهداری آن در یخچال کاهش پیدا می کند. خرما به دلیل دارا بودن مقادیر فراوانی از املاح و ویتامین ها برای درمان بسیاری از بیماری ها موثر می باشد. به عنوان مثال آهن موجود در خرما سبب درمان کم خونی ناشی از فقر آهن می شود و هم چنین کلسیم موجود در آن سبب استحکام و رشد استخوان در دوره کودکی و بزرگسالی می شود.

نحوه بسته بندی خرما

این نوع خرما به صورت بسته بندی های کارتنی آماده عرضه می شود و به فروش می رسد. خرمایی که برای بسته بندی آماده می شود باید قبل از آن شستشو داده شده و ضایعات آن را جدا کرده باشند و هم چنین نباید از خرما های له شده و دارای کیفیت پایین در بسته بندی ها استفاده شود. کارتن های استفاده شده برای خرما ها باید کاملا بهداشتی و تمیز باشند و مختص خرما باشند. بسته بندی حرما باید زیر نظر بهداشت و با رعایت کامل موازین و قوانین بهداشتی انجام گیرد.

نحوه بسته بندی خرما

خرید جدیدترین خرما مضافتی

با آغاز فصل برداشت خرما بازار خرید و فروش آن نیز داغ می شود. خرید و فروش خرما مضافتی از زمان برداشت آن شروع می شود و تا ماه اسفند ادامه می باشد. جهت خرید جدیدترین نوع خرما مضافتی از طریق فروشگاه های معتبر موجود در سطح کشور اقدام نمایید. زیرا با اطمینان خاطر می توان تازه ترین خرما را از این مراکز بدون هیچ نوع نگرانی و ترس از کهنه بودن خریداری نمود.

خرید جدیدترین خرما مضافتی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن