خرما مضافتی

صادرات مستقیم خرما مضافتی

صادرات مستقیم خرما مضافتی با کیفیتی بالا و عالی را با ما تجربه کنید. برای خیرد این خرما درجه یک  به میزان عمده و خرده با ما تماس حاصل فرمایید.

صادرات مستقیم خرما مضافتی

استان های تولیدکننده خرما در ایران

خرما از جمله میوه هایی است که به علت داشتن آب و هوای مساعد در ایران  محیط مناسبی برای تهیه انواع خرما و برداشت آن به وجود آمده است. چندین اتان در ایران هستند که در راستای تولید انواع خرما به فعالیت می پردازند. این استان ها به بیش از 15 عدد می رسد. اما 98 درصد از خرما های تولیدی ایران مربوط به چند استان زیر است:

  • استان کرمان
  • استان خوزستان
  • استان بوشهر
  • استان فارس
  • استان سیستان و بلوچستان
  • استان هرمزگان

صادرات مستقیم خرما مضافتی ایران

به علت دارا بودن کشور ما به تولید شخرما های با کیفیت و عالی و داشتن آب و هوایی مساعد برای تهیه انواع خرما، خرما های زیادی سالانه تولید می گردد اما این حجم از تولید در داخل کشور بیش از مصرف در این باره خواهد بود. به همین دلیل زمینه مناسبی برای ارسال و صادرات آن به سایر کشور ها فراهم می آورد. حدود 90 درصد از این خرما های تولید شده مازاد بر مصرف داخلی است که بهترین تصمیم گیری صادرات آن خواهد بود. این سایت یکی از بزرگ ترین سایت های فعال در زمینه صادرات مستقیم خرما مضافتی به تمامی نقاط جهان می باشد. و سالیان زیادی است در این راستا در حال فعالیت است.

صادرات خرما مضافتی

خرید خرما مضافتی

برای خرید انواع خرما های مضافتی مورد نیاز خود می توانید همین الان ثبت سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. برای خریدی مطمئن تر و با درجه ی کیفی بالا تر این سایت می تواند یک انتخاب کاملا مناسب برای شما عزیزان باشد. خرید ها و سفارشات عمده یا خرده خود را می توانید به ما اطلاع دهید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن