بدون دسته

خرید و فروش عمده خرما زاهدی در تهران

یکی از انواع خرما های با کیفیت کشت شده در ایران خرما زاهدی می باشد که در منطقه هایی با نام قصبی در سطح کشور کشت و تولید می شوند. شاید در گذشته بسیاری از مردم به خواص خرما آگاهی نداشتند اما امروزه با تحقیقاتی که انجام شده است خواص خرما بر همگان آشکار شده است. قدمت نخل خرما به هزاران سال قبل بر می گردد و در کل جهان چیزی در حدود سه هزار نوع خرما وجود دارد که بالغ بر دویست نوع از آن برای مصارف انسانی به کار می رود. ایران یکی از کشور هایی است که از نظر تنوع خرما بسیار جایگاه خوبی دارد و از نظر صادرات خرما نیز در جهان جایگاه خوبی دارد و با تلاش در این زمینه می توان شاهد پیشرفت های بیشتری نیز بود.

قیمت خرما زاهدی

یکی از مهم ترین مواردی که برای خریداران بسیار حائز اهمیت است و به آن توجه ویژه ای دارند قیمت خرما و یا هر نوع محصول دیگری می باشد. قیمت هر نوع خرمایی باید با نوع و کیفیت خرما تطابق داشته باشد. این نوع خرما از فروش بالایی برخوردار است و از جمله خرما های صادراتی محسوب می شود و بنابراین قیمت آن نیز بالا می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده خرما لولو و خرما زاهدی در تهران می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در این سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت خرما زاهدی

بسته بندی خرما زاهدی

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته بسته بندی خرما می باشد. بسته بندی خرما باید طوری باشد که خرما ها یکدست بوده و خرمای با کیفیت بالا بسته بندی شود. این نوع خرما معمولا در کارتن هایی با وزن های 5 و 8 و 10 کیلوگرمی بسته بندی می شود. بسته بندی هر نوع خرمایی باید تحت نظارت بهداشت و با رعایت موازین بهداشتی صورت گیرد.

بسته بندی خرما زاهدی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن