خرما مضافتی

خرید و فروش خرما مضافتی

خرما میوه ای بی نظیر و بسیار با ارزش غذایی بالایی است که در سطح داخلی دارای مصارف بالایی است. خرما در گذشته در وعده های اصلی غذایی اغلب افراد وجود داشت و اکنون نیز به عنوان میوه ای که می توان در وعده های صبحانه و میان وعده ها از آن استفاده می شود. خرما یکی از میوه هایی است که نمی توان آن را کنار گذاشت و یکی از مواد غذایی اصلی و با انرژی بالا در ماه مبارک رمضان برای روزه داران می باشد. خرما دارای قند طبیعی می باشد و حتی خوردن منعادل آن برای افراد مبتلا به دیابت هیچ گونه ضرری ندارد. خرید و فروش انواع خرما مضافتی در فروشگاه اینترنتی ما با مناسب ترین قیمت و عالی ترین کیفیت تحت نظارت کارشناسان با تجربه صورت می گیرد.

خصوصیات خرما مضافتی بم

خرما مضافتی بم دارای مقادیر بسیار بالایی پتاسیم می باشد که در درمان اسهال بسیار موثر است. رنگ این نوع خرما معمولا به صورت بنفش تیره و یا سیاه می باشد که سبب زیبایی آن شده است. بافت این نوع خرما به صورت گوشتی و نرم می باشد و هم چنین دارای رطوبت بالایی است. خرما مضافتی از نظر اندازه جزء خرما های درشت می باشد و اندازه ای بین 2.5 تا 4.5 سانتی متر دارد. همان طور که اشاره کردیم رطوبت این نوع خرما بالا است و حتما باید در یخچال نگهداری شود.

خصوصیات خرما مضافتی بم

قیمت خرید و فروش خرما

خرما بسته به عوامل و فاکتور های بسیاری تعیین قیمت می شود و هر ساله با شروع فصل برداشت خرما قیمت آن نیز تعیین می شود. نوع خرما و کیفیت آن از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار بر روی قیمت خرما می باشد. به عتوان مثال درجه یک ترین خرما مضافتی دارای قیمت بالایی است. نحوه بسته بندی نیز از فاکتور های موثر بر روی قیمت می باشد.

قیمت خرید و فروش خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن