خرما مضافتی

خرید و فروش خرما مضافتی در بوشهر

خرما میوه ای است که از درختی با نام نخل از تیره درختان گرمسیری حاصل می شود. این نوع میوه هسته ای بسیار سخت دارد و میوه آن به صورت بدون پوست و یا با پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در بسیاری از مناطق جنوبی ایران هسته خرما را آرد می کنند و از آن نان و برخی مواد غذایی دیگر را تولید می کنند. خرما واژه ای فارسی می باشد و از زبان فارسی وارد زبان های هندی ، ترکی و اردو شده است. طبق تحقیقات انجام شده و شواهد باستانی موجود کشت خرما در کشور عربستان به حدود 4000 هزار قبل از میلاد بر می گردد. در این گونه کشور ها، مردم خرما را نماد زایش و باروری می دانستند.

خرید و فروش خرما مضافتی

از معروف ترین انواع خرما های ایرانی خرما مضافتی می باشد که بازار خرید و فروش آن در سطح داخلی و در کشور های دیگر بسیار داغ می باشد. خرما مضافتی به دلیل ویژگی های خوبی مانند اندازه بزرگ، رنگ بنفش مایل به سیاه و طعم خوبی که دارد بسیار مورد توجه خریداران داخلی و خارجی می باشد. در حین برداشت این نوع خرما و یا بعد از آن به سرعت خرید و فروش آن صورت می گیرد. برای صادرات خرما مضافتی، خرما های با کیفیت بالا را جدا نموده و برای بسته بندی و استفاده در سطح داخلی و صادرات به کارخانه ها فرستاده می شوند.

خرید و فروش خرما مضافتی

خرما را با چه مواد خوراکی می توان مصرف نمود

خرما را علاوه بر این که می توان به صورت تنها مورد استفاده قرار داد، می توان همراه با مواد خوراکی دیگری مانند شیر، گردو، ارده مورد مصرف قرار داد. خریداران و مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش خرما مضافتی در بوشهر و بم به بازار خرما مضافتی در بم و بوشهر این مجموعه مراجعه نمایند.

خرما را با چه مواد خوراکی می توان مصرف نمود

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن