بدون دسته

خرید بهترین خرما لولو در جهرم

خرما میوه ای است که در نوع خود دارای انواع مختلفی است و هر کدام نیز دارای ویژگی های مختص به خود می باشند که سبب تمایز آن ها از هم شده است. حتی این تمایز و تفاوت در طع خرما نیز تاثیر گذاشته است. در گذشته خرما به عنوان یک وعده غذای اصلی مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه با روشن شدن خواص بی نظیر این نوع میوه خرما را با روش های مختلفی می توان استفاده نمود. مصرف خرما همراه با شیر برای تمامی افراد و مخصوصا کودکان و بزرگسالان بسیار مفید می باشد زیرا سبب استحکام استخوان ها می شود. هم چنین مصرف خرما همراه با ارده برای وعده صبحانه غذایی لیذیذ و پر خاصیت می باشد.

خرما لولو

یکی از انواع خرما های با کیفیت ایرانی خرما لولو می باشد که ظاهری شبیه به آلو دارد و به همین دلیل به آن خرما آلوی نیز گفته می شود. از نظر شباهت خرما لولو در میان انواع خرما ها به خرما خاصویی بسیار شبیه است. اندازه خود خرما لولو و نیز اندازه هسته آن بسیار کوچک می باشد.این نوع خرما به دلیل رطوبت کمی که دارد از جمله خرما های نیمه خشک محسوب می شود و و زمان برداشت آن نیز در فصل تابستان می باشد. این نوع خرما طعم بسیار لذیذ و خوشمزه ای دارد.

خرما لولو

صادرات خرما لولو

یکی از انواع خرما های صادراتی خرما لولو می باشد که در بازار جهانی طرفداران خوبی دارد و دلیل آن نیز رطوبت کم و طعم لذیذی است که دارد. برای موفق شدن در زمینه صادرات این نوع خرما باید از بهترین و درجه یک ترین نوع آن برای صادرات استفاده کرد. هم چنین نحوه بسته بندی نیز بسیار مهم است. جهت اطلاع از قیمت بهترین خرما کلوته در اصفهان و هم چنین خرید بهترین خرما لولو در جهرم از طریق شماره تماس های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

صادرات خرما لولو

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن