خرما مضافتی

توزیع بهترین خرما مضافتی

توزیع بهترین خرما مضافتی با عالی ترین کیفیت و طعمی شیرین و شیره ای و با نازل ترین قیمت از طریق مجموعه ما در ایت سایت صورت می گیرد. خرما مضافتی بم بهترین نوع خرما مضافتی در ایزن محسوب می شود. شهرستان بم در استان کرمان واقع می باشد و دارای نخلستان های بزرگی از این نوع خرما می باشد و کشت این نوع خرما یکی از پایه های اقتصادی این شهرستان می باشد. در فروشگاه اینترنتی ما خرما مضافتی با کیفیت بم به صورت عمده و خرده و در حالت های فله ای و بسته بندی شده با رعایت تمامی موازین بهداشتی و با مناسب ترین قیمت در تمامی شهر های ایران عرضه و پخش می شود.

توزیع خرما

خرما پس از مرحله برداشت به صورت تازه وارد بازار می شود و ممکن است که میزان تقاضای خرما کمتر از میزان عرضه آن باشد. خرما مضافتی دارای طرفداران زیادی است و از فروش بالایی برخوردار است و به همین دلیل است که بعد از مرحله برداشت نیاز چندانی به انبار ندارد. توزیع بهترین خرما مضافتی توسط فروشگاه ها و مراکز بسیاری در سطح کشور صورت می گیرد و خریداران می توانند با مراجعه به این مراکز خرمای مورد نظر خود را خریداری کنند. مجموعه ما با توزیع مستقیم این نوع خرما توانسته خرما را با قیمتی ارزان در اختیار متقاضیان قرار دهد.

توزیع خرما

مناطق رشد و پرورش خرما

نخل خرما در شرتیط آب و هوایی کاملا گرم و خشک و آفتابی رشد می کند و میوه می دهد. در مناطقی که شرایط آب و هوایی مناسبی ندارند ممکن است نخل خرما رشد کند اما به مرحله میوه نمی رسد و میوه نمی دهد. نخل خرما نسبت به خشکی بسیار مقاوم است اما برای میوه دهی و تولید محصول مرغوب نیازمند آبیاری می باشد. خاک مناسب نخل خرما خاک های رسی و آهکی است و نسبت به خاک های شور و قلیایی مقاوم است. اما شوری زیاد از حد بر میزان باروری تاثیر منفی می گذارد.

مناطق رشد و پرورش خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن