خرما مضافتی

فروشگاه عرضه عمده خرما مضافتی

خرما مضافتی یکی از محصولات کشاورزی مشهور ایرانی است که دارای فروش بسیار خوبی در سطح داخلی و خارجی نیز می باشد. این نوع خرما شیره زیادی دارد و پوست آن به راحتی قابل جدا شدن می باشد. این نوع خرما در ساختار بیو شیمیایی خود دارای مقادیر فراوانی پتاسیم می باشد که در درمان اسهال بسیار موثر است. خرما مضافتی دارای بافتی نرم و گوشتی است که مرغوب ترین نوع آن اندازه ای بزرگ دارد. معمولا رنگ این نوع خرما بنفش تیره و یا سیاه می باشد. فروشگاه عرضه بهترین خرما مضافتی این نوع خرما را به صورت عمده و خرده در انواع بسته بندی ها و وزن های متنوع با کیفیتی عالی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

عرضه عمده خرما

با شروع شدن فصل برداشت خرما بازار خرید و فروش آن نیز داغ می شود. افرادی که صاحب فروشگاه ها و مراکز بزرگ هستند خرما و یا هر نوع محصول خود را به صورت عمده تهیه می کنند. زیرا قیمت خرید عمده خرما نسبت خرید خرده آن پایین تر می باشد. شرکت ها و مراکز بزرگ از طریق نمایندگی های خود انواع خرما را به صورت عمده و فله ای و هم چنین خرده در اختیار خریداران قرار می دهند. خرید از خود نمایندگی ها نیز دارای مزایایی از جمله دسترسی به خرمای با کیفیت و مرغوب و نیز با قیمت مناسب می باشد.

عرضه عمده خرما

نگهداری انواع خرما

در حالت کلی خرما برای نگهداری مناسب نیازمند دمای 0 تا 5- درجه سانتی گراد می باشد. این نوع خرما به دلیل رطوبتی که دارد باید در سرد خانه و با دمای مناسب نگهداری شود. این نوع خرما را می توان در یخچال فریزر های خانگی به مدت یک سال و درون نایلون نگهداری نمود. انواع خرما را در یخچال های معمولی درون ظرف های شیشه ای و یا پلاستیکی نکهداری نمایید.

نگهداری انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن