بدون دسته

بازار خرما ضایعات ارزان

خرما میوه ای است که جدای از استفاده های زیادی که از آن می شود اگر کیفیت آن به هر دلیلی پایین بیاید و مناسب بسته بندی و مصرف خوراکی نباشد می توان در صنعت از آن فراورده هایی تولید کرد و یا مورد مصرف دام ها قرار داد. نخل خرما به گونه ای است که از ریشه تا خود میوه خرما آن مورد استفاده قرار می گیرد و بنابراین به طور مستقیم نمی توان واژه ضایعات را برای خرما هایی که دچار کیفیت پایین شده اند به کار برد. اما در حالت کلی خرمایی که برای مصرف انسانی مناسب نباشد را خرما ضایعات می نامند. گاهی اوقات خرما هایی که جهت صادرات در انبار نگهداری می شوند که انبار کردن خرما سبب می شود تا خرمای مورد نظر از استاندارد های بسته بندی و صادرات خارج شود. ضایعات خرما می تواند به دو شکل خشک و شیره باشد.

کاربرد های خرما ضایعات

درست است که این نوع خرما ها دیگر برای بسته بندی و صادرات مناسب نیستند اما از آن ها استفاده های زیادی می شود و فراورده های مفیدی تولید می کنند که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم. یکی از مهم ترین کاربرد های خرما ضایعات تولید شیره می باشد. مورد بعدی ساخت لواشک و کلوچه می باشد. یکی دیگر از مهم ترین مصارف آن در خوراک دام می باشد.

کاربرد های خرما ضایعات

خرید اینترنتی خرما ضایعات

افرادی که متقاضی خرید خرما ضایعات با نازل ترین قیمت هستند می توانند از طریق شماره تماس های موجود در این سایت با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و محصول خود را ثبت سفارش نموده و در اسرع وقت تحویل بگیرند. فروش بهترین خرما ضایعات در تهران با قیمتی ارزان در بازار آنلاین ما در این سایت قابل انجام است. برای خرید ضایعات خرما با کیفیت با ما در تماس باشید.

خرید اینترنتی خرما ضایعات

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن