خرما مضافتی

واردات انواع خرما مضافتی

شاید بتوان گفت که یکی از خوش طعم ترین و دل چسب ترین انواع خرما های کشت شده در جهان خرما مضافتی می باشد. کمتر کسی پیدا می شود که بعد از خوردن این نوع خرما احساس مطلوبی نداشته باشد. واردات انواع خرما مضافتی با مناسب ترین بسته بندی و قیمتی بسیار مناسب و هم چنین با کیفیتی عالی از طریق فروشگاه اینترنتی ما قابل انجام می باشد. جهت موفق شدن در زمینه واردات و تجارت خرما باید به قوانین و دانش کافی در این زمینه آگاهی داشت.

ویژگی های انواع خرما مضافتی

همان طور که اشاره کردیم خرما مضافتی یکی از انواع خرما های دلچسب و لذیذ می باشد که دارای شهرتی جهانی است. رنگ این نوع خرما مشکی براق می باشد. این نوع خرما دارای رطوبتی بین 15% تا 35% میباشد که این رطوبت بسته به زمان و مکان برداشت بین این محدوده متغییر می باشد. خرما مضافتی از جمله خرما های درشت محسوب می شود اندازه آن بین 5.2 تا 5.4 سانتی متر می باشد. خاستگاه اصلی کشت این نوع خرما شهرستان بم می باشد اما در شهرستان های دیگری مانند جیرفت و سراوان و ایرانشهر نیز کشت می شود. خرما مضافتی در بین مشتریان داخلی و خارجی طرفداران بسیاری دارد و هرساله مقادیر بالایی از آن به کشور های خارجی صادر می شود. هم چنین اوج مصرف این نوع خرما در کشور در ماه مبارک رمضان می باشد.

ویژگی های انواع خرما مضافتی

خرید و فروش انواع خرما

در سطح کشور انواع خرما از سوپر مارکت های کوچک گرفته تا فروشگاه ها و مراکز بزرگ عرضه کننده به فروش می رسد. در هنگام خرید هر نوع خرمایی قبل از آن به ویژگی های خرمای مورد خود آگاهی داشته باشید. به عنوان مثال خرما ربی ظاهری چروکیده دارد و ممکن است خیلی از افراد آن را به عنوان ضعف خرما بدانند و یا اینکه خرما خراب شده است. اما این گونه نبود و این ویژگی خاص این نوع خرما می باشد.

خرید و فروش انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن