خرما مضافتی

نمایندگی فروش عمده خرما مضافتی

نخل خرما گیاهی تک لپه ای است که در مناطق جنوبی و گرمسیری کشور رشد می کند و کشت می شود. هسته این نوع میوه بسیار سخت و دارای پوستی نازک و بافتی نرم و خوشمزه می باشد. خرما به عنوان یک نوع میوه بسیار مفید در سبد غذایی اکثر ایرانی ها موجود می باشد. خرما مضافتی با کیفیتی بسیار عالی و با قیمتی بسیار مناسب از طریق نمایندگی فروش ما در این سایت به صورت عمده و خرده به فروش می رسد. خرما مضافتی بم یکی از معروف ترین انواع خرما های ایرانی در سطح جهانی می باشد.

فروش عمده خرما مضافتی

خرما مضافتی تقریبا در تمامی فروشگاه های عرضه کننده مواد خوراکی وجود دارد و به فروش می رسد. امروزه خریداران و صاحبان فروشگاه های بزرگ به دنبال تهیه و خرید خرما به صورت عمده برای فروشگاه های خود هستند. خرید خرما به صورت عمده برای خریداران دارای مزایایی ماندد دریافت سود بیشتر می باشد. زیرا قیمت این نوع خرما به صورت عمده پایین می باشد. هم چنین خرید خرما از نمایندگان فروش مستقیم خرما دارای کیفیت بالاتری بوده و خرما را مرغوب تر می توان خریداری کرد. نمایندگان خرید و فروش سبب حذف واسطه ها و دلالان شده و قیمت آن را پایین می آورند.

فروش عمده خرما مضافتی

خرما مضافتی

از ارقام بسیار مهم داخلی و صادراتی خرما مضافتی می باشد. این نوع خرما در شهرستان های زیادی کشت و تولید می شود که معروف ترین نوع آن خرما مضافتی بم می باشد. اوج مصرف و فروش این نوع خرما در سطح داخلی و یا حتی کشور های مسلمان در ماه مبارک رمضان می باشد. ظاهر این نوع خرما بسیار شیک و زیبا می باشد به طوری که اندازه ای درشت و پوستی براق دارد. رنگ این نوع خرما قهوه ای تیره تا مشکی می باشد. هم چنین دارای بافتی نرم و گوشتی بوده و طعمی بسیار لذیذ دارد.

خرما مضافتی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن