بدون دسته

مرکز پخش خرما زاهدی در تهران

یکی از مهم ترین مواد خوراکی ارزشمند که حضور آن در برنامه غذایی هر خانواده ای بسیار ضروری می باشد خرما است. خرما میوه ای است که مراحل برداشت آن در تابستان شروع می شود و در بعضی از انواع خرما ها ممکن است تا مهر و یا آبان ماه نیز ادامه یابد. فروشگاه ها و مراکز خرید بسیاری در سطح کشور وجود دارند که عرضه کننده انواع خرما می باشند. هر کدام از این فروشگاه ها ممکن است خرما را با قیمت متفاوتی در بازار به فروش برسانند. تنوع خرما در جهان بسیار زیاد می باشد و این تنوع در ایران نیز وجود دارد. ایران از نظر دارا بودن شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت خرما در جایگاه بسیار خوبی در جهان قرار دارد. خرما در ایران در مناطق جنوبی و نیمه جنوبی کشور می شود.

ویژگی های خرما زاهدی

خرما زاهدی یکی از انواع خرما های کشت شده در مناطق جنوبی کشور می باشد که در بعضی از مناطق با نام خرما قصب شناخته می شود. از ویژگی های ظاهری این نوع خرما می توان به شکل بیضی و انتهای باریک و نوک تیز اشاره کرد. این نوع خرما از دسته خرما های خشک محسوب شده و دیر رس نیز می باشد. از جمله مناطقی که خرما زاهدی در آن ها کشت می شود می توان به کازرون، بوشهر، لار، فیروزآباد و خرمشهر اشاره کرد.

ویژگی های خرما زاهدی

نحوه مصرف خرما

خرما را می توان به روش های مختلفی مورد مصرف قرار داد. یکی از معروف ترین روش ها مصرف خرما همراه با شیر می باشد. هم چنین خرما را می توان همراه با ارده در وعده صبحانه مورد استفاده قرار داد. جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده خرما زاهدی در تهران و هم چنین انواع بسته بندی ها به مرکز پخش و عرضه انواع خرما در این سایت مراجعه نمایید.

نحوه مصرف خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن