بدون دسته

مرکز فروش عمده خرما زاهدی در بم

خرما میوه ای از مناطق گرمسیری می باشد که در کشور های آسیایی و و افریقایی و تعدادی از کشور های امریکایی کشت و تولید می شود. این نوع میوه برای رشد و باروری نیازمند اب و هوای گرم و خشک می باشد بنابراین خرما در کشور های اروپایی نمی تواند رشد کند. در سطح کشور نیز خرما در استان های با اب و هوای گرم و خشک یعنی استان های جنوبی و نیمه جنوبی کشور کشت می شود. تنوع خرما در ایران بسیار زیاد است و هر استانی ممکن است تولید کننده چندین نوع خرما باشد. در گذشته به دلیل کمبود امکانات و دستگاه های پیشرفته حمل و نقل و بسته بندی اغلب خرما ها دچار ضایعات زیادی می شدند که در حین برداشت و یا انتقال به سرد خانه ها اتفاق می افتاد. اما تمروزه این مشکل تا حدی برطرف شده اما هم چنان نیاز به پیشرفت دارد.

خرما زاهدی

خرما زاهدی یکی از انواع خرما های معروف ایرانی است که با نام قصب نیز شناخته شده است. این نوع خرما از نظر شکل ظاهری بیضی شکل و یا تخم مرغی شکل می باشد که انتهای آن حالت نوک تیز و کاملا باریک دارد. مصرف خرما زاهدی به صورت خارک و یا نیمه خشم می باشد. رنگ این نوع خرما در مراحل مختلف متفاوت می باشد به عنوانمثال در مرحله خارک به رنگ زرد و در مرحله به صورت قهوه ای روشن و در مرحله رسیده و خرما به صورت رنگ زرد کم رنگ می باشد.

خرما زاهدی

فروش عمده خرما زاهدی

خرما زاهدی و یا هر نوع خرمای دیگر را می توان به صورت عمده و خرده از فروشگاه های مختلف به صورت غیر حضوری و اینترنتی خریداری نمود. خریداران و صاحبان فروشگاه های بزرگ برای تامین خرمای مورد نیاز فروشگاه خود خرما را به صورت عمده خریداری می کنند تا سود بیشتری را کسب نمایند. برای اطلاع در مورد نحوه سفارش و قیمت فروش عمده خرما زاهدی در بم در انواع بسته بندی ها به مرکز فروش خرما مجول در خوزستان مراجعه نمایید.

فروش عمده خرما زاهدی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن