خرما مضافتی

مرکز فروش خرما ضایعات در اهواز

خرما ضایعات، خرمایی است که کیفیت بسیار پایینی دارد و برای بسته بندی در جهت مصارف داخلی و صادرات مناسب نمی باشد. خرما به دلایل مختلفی از جمله روش های نامناسب برداشت، نبود امکانات حمل و نقلی مناسب، نبود کانتینر ها و یخچال ها و روش های قدیمی و نا مناسب بسته بندی دچار کاهش کیفیت می شود. بخش قابل توجهی از خرمای رسیده و قابل برداشت دچار کاهش کیفیت می شود که این مقدار زیاد می باشد. با استفاده از امکانات و دستگاه های پیشرفته و جدید می توان این مقدار را کاهش داد.

مصارف متعدد خرما ضایعات

درست است که کیفیت خرما پایین آمده و دیگر برای بسته بندی مناسب نیست. اما از این نوع خرما نیز استفاده های زیادی می شود. یکی از مهم ترین کاربرد ها و استفاده های ضایعات خرما برای خوراک دام ها می باشد. دامداران برای تامین خوراک دام های خود از ضایعات خرما استفاده می کنند که منبع خوبی بای تامین غذا و انرژی آن ها می باشد. هم چنین این نوع خرما را برای تبدیل به فراورده هایی دیگری به کارخانه های تولید کننده انتقال می دهند. از جمله این فراورده ها می توان به سرکه، شیره خرما، لواشک، ترشی و انواع شیرینی جات اشاره کرد.

مصارف متعدد خرما ضایعات

سفارش اینترنتی ضایعات خرما

ضایعات خرما نیز همانند دیگر کالا ها و محصولات می توان به صورت اینترنتی و غیر حضوری آن را خریداری نمود. مراکز و فروشگاه های اینترنتی این امکان را فراهم نموده اند تا بدون این که فرد در فروشگاه مورد نظر حضور یابد آن را به صورا آنلاین ثبت سفارش نموده و خریداری کند و در اسرع وقت آن را در محل مورد نظر تحویا بگیرد. متقاضیان گرامی در صورت تمایل برای خرید عمده بهترین خرما ضایعات در جیرفت و اهواز به مرکز خرید و فروش آن در این سایت مراجعه نمایید.

سفارش اینترنتی ضایعات خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن