خرما مضافتی

مرکز خرید خرما ربی در اصفهان

یکی از انواع خرما های معروف و خوشمزه کشت شده در سطح کشور خرما ربی می باشد که از دسته خرما های نیمه خشک محسوب می شود که شیره کمی دارد و به همین دلیل شرایط نگهداری راحتی دارد و برای صادرات بسیار مناسب است. این نوع خرما در تعدادی از استان های کشور کشت و تولید می شود اما خاستگاه اصلی آن استان سیستان و بلوچستان می باشد که مرغوب ترین نوع آن در این استان کشت می شود. خرما ربی این استان با نام طلای سیاه سیستان و بلوچستان نیز معروف می باشد. خرما ربی در تعدادی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان مانند سراوان و ایرانشهر کشت می شود.

قیمت درجه یک ترین نوع خرما ربی

هر ساله در حین مرحله برداشت خرما و یا بعد از آن قیمت انواع خرما تعیین می شود. قیمت این نوع خرما نیز تحت تاثیر عوتملی قرار دارد از جمله کیفیت آن. درجه یک ترین و با کیفیت ترین این نوع خرما قیمت بالا تری نسبت به درجه بندی های دیگر دارد. بعد از کیفیت خرما نوع و نحوه بسته بندی آن از دیگر عواملی است که تاثیر مستقیمی بر روی قیمت دارد. زیرا یکی از مواردی که در نگاه اول مشتری را جذب می کند بسته بندی آن می باشد.

قیمت درجه یک ترین نوع خرما ربی

خرید از نمایندگی انواع خرما

اگر قصد خرید خرما با کیفیت و مقرون به صرفه را دارید بهتر است از طریق نمایندگی های فروش مستقیم انواع خرما اقدام نمایید. نمایندگی ها سبب حذف واسطه ها می شوند و از این طریق سبب کاهش قیمت ها و افزایش فروش آن ها می شوند. خرید از نمایندگی ها قابل اعتماد ترین روش خرید هر نوع محصول و کالایی می باشد. جهت خرید عمده بهترین خرما ربی در خوزستان و اصفهان در انواع بسته بندی های شیک و وزن ها از طریق این سایت با ما در ارتباط باشید.

خرید از نمایندگی انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن