خرما مضافتی

مرکز خرید بهترین خرما پیارم ارزان

یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع خرما های ایرانی که در جهان نیز بسیار شهرت دارد خرما پیارم می باشد. این نوع خرما به دلیل کیفیت بالایی که دارد و این که تنها در یمی از شهرستان های کشور به نام حاجی آباد که از توابع استان هرمزگان می باشد کشت و تئلید می شود یکی از گران ترین انواع خرما های جهان محسوب می شود. در ایران شهرستان های جنوبی و نیمه جنوبی کشور به دلیل داشتن آب و هوای گرم و خشک مناسب ترین مکان ها برای کشت و تولید خرما می باشند. هر کدام از استان های دارای شرایط آب و هوایی مناسب کشت کننده چندین نوع خرما می باشند. به عنوان مثال در استان هرمزگان چیزی حدود 50 نوع خرما کشت می شود.

خرید بهترین خرما پیارم

همان طور که در بالا به آن اشاره شد خرما پیارم از نوع خرما های مرغوب و با کیفیت می باشد که بعد از برداشت در نخلستان ها برای خرید و فروش و بسته بندی به کارخانه ها منتقل می شود. این نوع خرما را می توانید ز طریق فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ و معتبر موجود در سطح کشور خریداری نمایید. قیمت خرید بهترین خرما پیارم هر ساله ممکن است تحت تاثیر شرایط و عوامل مختلفی تغییر کند.

خرید بهترین خرما پیارم

فصل برداشت انواع خرما

با گرم شدن هوا که به اصطلاح نخل داران و جنوبی ها به آن خرما پزان گفته می شود فصل برداشت خرما نیز شروع می شود. معمولا فصل برداشت خرما از مرداد ماه آغاز می شود و تا اوایل پاییز ادامه دارد. هر نوع خاصی از خرما ممکن است در زمان خاصی از بازه ذکر شده مناسب برداشت شود. خریداران می توانند جهت خرید و فروش بهترین خرما پیارم در خوزستان در انواع وزن ها به مرکز خرید بهترین خرما پیارم ارزان در این مجموعه مراجعه نمایند.

فصل برداشت انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن