بدون دسته

مرکز خرید بهترین خرما مجول در زاهدان

در روزگاران گذشته خرما به عنوان یک وعده اصلی غذایی بر سر سفره خانواده ها وجود داشت و شاید تنها استفاده آن همراه با شیر بود. اما امروزه خرما مصارف بسیار متعددی دارد و از آن فراورده های بسیاری نیز تولید می شود. یکی از مهم ترین فراورده های حاصل از خرما شیره خرما می باشد که ارزش غذایی بالایی دارد و سرشار از انرژی و خواص متعدد می باشد. از دیگر فراورده های خرما می توان به لواشک، ترشی، سرکه، استفاده در انواع کلوچه ها و شیرینی جات استفاده کرد. علاوه بر خود میوه خرما از هسته خرما و شاخه و برگ های نخل خرما نیز استفاده های بسیاری می شود. به عنوان مثال از پودر هسته خرما در تهیه نان استفاده می شود.

خرما مجول چه خصوصیاتی دارد؟

این نوع خرما که بومی کشور مراکش می باشد از جمله خرما های بسیار بزرگ می باشد که گاهی اندازه آن ها به هفت سانتی متر می رسد. خرما مجول را می توان در کشور های دیگری مانند فلسطین، ایران، افریقای جنوبی، اردن و ایالات متحده آمریکا یافت. طعم بسیار خوشمطه و بی نظیر خرما مجول و هم چنین اندازه بزرگ آن سبب تمایز این نوع خرما از خرما های دیگر شده است. این نوع خرما با توجه به کیفیت بالایی که دارد از جمله خرما های صادراتی کشور محسوب می شود.

خرما مجول چه خصوصیاتی دارد؟

خرید و فروش عمده بهترین خرما مجول

خرید و فروش بهترین خرما مجول از طریق مجموعه با تجربه ما در این سایت با بهترین کیفیت ها و قیمت ها صورت می گیرد. خرید و فروش عمده بهترین خرما مجول هر ساله در زمان مرحله برداشت و یا بعد از آن صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید عمده خرما مجول در خوزستان و زاهدان به مرکز خرید بهترین خرما مجول در این سایت مراجعه نمایید.

خرید و فروش عمده بهترین خرما مجول

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن