بدون دسته

قیمت فروش خرما کبکاب ارزان

خرما میوه ای است که تقریبا می توان گفت کمتر کسی پیدا می شود که حداقل یک عدد از آن را نخورده باشد. .برای نگهداری طولانی مدت خرما بهترین مکان فریزر می باشد که در این صورت می توان تا حدود یک سال از آن استفاده نمود. تنوع خرما در کل جهان بسیار زیاد می باشد و بالغ بر سه هزار نوع خرما وجود دارد که از این تعداد تنها چیزی حدود 400 نوع از آن برای مصارف انسانی و صنعتی کاربرد دارد. این تنوع خرما نیز در کشور ایران زیاد بوده و همگی در استان های جنوبی و جنوب شرقی متمرکز شده اند.

خرما کبکاب

خرما کبکاب یکی از انواع خرما های مرغوب و خوشمزه در ایران می باشد که همانند هر نوع خرمایی تا مرحله قبل از رسیدن دارای مرحله خارک و رطب می باشد. خارک خرما کبکاب به رنگ زرد می باشد و هم چنین در حالت رطب به رنگ قهوه ای روشن در می آید و در مرحله رسیدن رنگ آن به سمت قهوه ای تیره می گراید. خرما کبکاب به شکل بیضی بوده و که از دسته خرما های نیمه خشک محسوب می شود و پوسته آن تقریبا ضخیم می باشد. خرما کبکاب یکی از مهم ترین محصولات مناطق دشتستان و کازرون می باشد. این نوع خرما بر خلاف خرما های دیگر در مرحله خارک طعمی تلخ دارد.

خرما کبکاب

قیمت خرما کبکاب

خرما کبکاب از خرما های با کیفیتی ایرانی می باشد که ممکن است بنابر عوامل مختلفی قیمت های متنوعی داشته باشد. در حالت کلی قیمت این نوع خرما از لحظه برداشت تا فصل بهار ممکن است روند صعودی داشته باشد و از آن پس تا مرحله برداشت بعدی روند نزولی دارد. کیفیت خرما و نحوه بسته بندی آن از عوامل مهم تاثیر گذار بر روی قیمت خرما می باشد. قیمت فروش خرما خنزی ارزان و هم چنین خرما کبکاب در این سایت به صورت روزانه و آنلاین استعلام می شود. برای سفارش بهترین انواع خرما با ما همراه باشید.

قیمت خرما کبکاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن