خرما مضافتی

عرضه مستقیم خرما مضافتی

خرما از جمه میوه هایی است که بسیار سالم و مقوی می باشد و در انواع مختلفی در ایران کشت و تولید می شود. عرضه مستقیم خرما مضافتی با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت از طریق مرکز خرید و فروش ما در این سایت قابل انجام می باشد. در میان انوع خرما های کشت شده در ایران و در سطح جهانی خرما مضافتی به دلیل کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد استقبال مشتریان داخلی و خارجی می باشد. این نوع خرما با نام های خرمای بم و مجلسی نیز شهرت دارد. کشور ایران به دلیل شرایط آب و هوایی خاصی که برای کشت خرما دارد یکی از قطب های مهم کشت و تولید خرما در منطقه محسوب می شود.

ویژگی های خرما مضافتی

خرما دارای انواع بسیار زیادی است و از نقطه نظر های مختلفی با هم متفاوت می باشند که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات مختص به خود می باشند. بنابراین خرما ها از نظر کیفیت در سطح ها و درجه بندی های مختلفی قرار دارند. از جمله خرما های مرغوب و با کیفیت تولید در سطح کشور خرما مضافتی است که از نظر اندازه درشت می باشد و ظاهری زیبا و شیک دارد. این نوع خرما شیره ندارد و سطح پوست آن خشک می باشد. این نوع خرما از خرما های گوشتی بوده و بافتی نرم دارد.

ویژگی های خرما مضافتی

صادرات انواع خرما

فعالیت در زمینه صادرات خرما نیازمند تجربه و دانش کافی می باشد. برای موفق شدن در این زمینه باید به نیاز بازار هدف و سلیقه مردمان آن ها آگاهی کافی را داشت. به عنوان مثال موفق بودن در زمینه نحوه و نوع بسته بندی خرما برای صادرات می تواند کمک بسیار بزرگی در زمینه فروش خوب این محصول در سطح جهانی و توانایی رقابت با رقیبان می کند. سالانه مقادیر فراوانی از این نوع خرما به کشور های اروپایی و آسیایی صادر می شود.

صادرات انواع خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن