خرما مضافتی

صادرات رطب مضافتی در جیرفت

خرما مضافتی یکی از معروف ترین و پر کربرد ترین انواع خرما های کشت شده در مناطق جنوبی و نیمه جنوبی کشور می باشد که گاهی آن را با نام رطب مضافتی می شناسند. رطب مضافتی مرحله ای قبل از مرحله رسیده خرما مضافتی می باشد. رطب مضافتی که مرحله چهارم از مراحل رسیدن خرما می باشد رطوبت زیادی دارد و هم چنین قند آم کم تر می باشد. خرما مضافتی علاوه بر این که در سطح داخلی دارای فروش بالایی می باشد در سطح جهانی نیز بسیار معروف می باشد و سالانه مقادیر بسیار بالایی از آن به کشور های دیگر صادر می شود. این نوع خرما از نظر اندازه درشت می باشد و دارای رنگ سیاه مایل به بنفش و یا قهوه ای تیره است.

صادرات انواع خرما

کشور ایران به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت و تولید خرما یکی از کشور های مهم در زمینه صادرات خرما می باشد. در ایران انواعی از خرما کشت می شود و سالانه درجه یک ترین نوع هر کدام برای فروش در بازار های جهانی صادر می شود. علاوه بر کیفیت خرما صادراتی باید از نظر بسته بندی نیز بسیار شیک و تمیز باشد تا بتوان در بازار های جهانی با رقبا به راحتی رقابت نمود و آن ها را کنار زد. بهترین خرما صادراتی را از ما خریداری نمایید.

صادرات انواع خرما

قیمت عمده خرما

قیمت عمده هر نوع خرمایی نسبت به قیمت خرده آن پایین تر است و افراد و صاحبان فروشگاه ها می توانند جهت خرید خرما آن را به صورت عمده خریداری نمایند تا سود بیشتری را کسب کنند. برای خربد عمده هر نوع خرمایی از طریق نمایندگی های فروش مستقیم انواع خرما اقدام نمایید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خرید رطب مضافتی در جیرفت و هم چنین صادرات آن از طریق این سایت با ما در ارتباط باشید.

قیمت عمده خرما

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن