بدون دسته

خرید و فروش خرما کبکاب در اصفهان

خرما از جمله میوه هایی است که استفاده های زیادی دارد و از آن فراورده های بسیاری نیز تهیه می شود. در گذشته خرما به عنوان یک وعده اصلی غذایی مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه نیز هنوز در بعضی از مناطق به عنوان یه غذای اصلی در وعده ها استفاده می شود. اما امروزه استفاده های بیشتری از خرما می شود. گاهی افرادی که مبتلا به بیماری دیابت هستند در هنگام خوردن چای به جای قند از خرما و یا کشمش استفاده می کنند. خرما را می توان همراه با شیر در میان وعده ها مورد مصرف قرار داد. مضرف خرما در وعده صبحانه همراه با ارده یکی از خوشمزه ترین و مقوی ترین خوراکی های موجود می باشد.

خصوصیات خرما کبکاب

خرما کبکاب از معدود خرما هایی است که در مرحله خارک طعم تلخی دارد و در این مرحله رنگ خرما زرد می باشد. در مرحله رطب رنگ این نوع خرما به صورت قهوه ای روشن و در مرحله رسیده به رنگ قهوه ای تیره می باشد. از این سه مرحله مراحل رطب و خرمای رسیده بیشترین استفاده ها دارند. خرما کبکاب شکل بیضی با وزن حدود 15 گرم دارد و از دسته خرما های نیمه خشک محسوب می شود. مرحله خارک این نوع خرما در اوایل مرداد ماه صورت می گیرد و مرحله خرمای آن در اواسط شهریور ماه اتفاق می افتد.

خصوصیات خرما کبکاب

قیمت خرید و فروش خرما کبکاب

این نوع خرما در مرحله برداشت خرمای رسیده آن و یا پس از مرحله برداشت آن قیمت گذاری می شود. قیمت آن تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار دارد و معمولا درجه یک ترین نوع آن قیمت بالا تری دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت این نوع خرما کیفیت، نحوه و نوع بسته بندی از عوامل تاثیر گذار می باشد. قیمت بهترین خرما کبکاب در اصفهان در این سایت به صورت روزانه استعلام می شود و هم چنین خرید و فروش بهترین نوع خرما کبکاب توسط فروشگاه ما صورت می گیرد.

قیمت خرید و فروش خرما کبکاب

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن