بدون دسته

خرید و فروش بهترین خرما ربی در اهواز

خرما ربی یکی از محبوب ترین انواع خرما های کشت شده در مناطق جنوبی کشور می باشد و یکی از مهم ترین خرما های صادراتی نیز می باشد. خرید و فروش خرما هر ساله در حین برداشت خرما شروع می شود و ممکن است است تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. به عنوان مثال شیوع ویروس کرونا مقداری بر بازار خرید و فروش انواع خرما تاثیر گذاشت. خرما در ایران فقط در استان های جنوبی و نیمه جنوبی کشور کشت و تولید می شود. زیرا خرما برای رشد و باروری نیازمند آب و هوای گرم و خشک و گرمسیری می باشد و این استان ها دارای این نوع آب و هوا می باشند. هر کدام از استان ها و شهرستان هایی دارای شرایط آب و هوایی مناسب برای کشت خرما ممکن است چندین نوع خرما را تولید نمایند.

مشخصات خرما ربی

خرما ربی از جمله محصولات کشاورزی بسیار مهم استان سیستان و بلوچستان می باشد. به طوری که از این نوع خرما با نام طلای سیاه استان و سیستان و بلوچستان یاد می شود. البته این نوع خرما در استان های دیگری نیز تولید می شود اما مرغوب ترین نوع آن مربوط به این استان می باشد. خرما ربی دارای رنگی قهوه ای تیره و ظاهری کشیده و اندازه ای درشت می باشد. یکی از مشخصات مهم این نوع خرما پوست چروکیده آن می باشد. پوست چروکیده این نوع خرما دلیل بر کهنه بودن آن نیست و از خصوصیات آن می باشد.

مشخصات خرما ربی

قیمت خرما ربی

در سطح کشور انواعی از خرما ربی در فروشگاه ها و سوپر مارکت های بزرگ و کوچک به فروش می رسد. ممکن است هر کدام از فروشگاه ها با قیمت متفاوتی آن را عرضه کنند. قیمت هر نوع خرمایی تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار کیفیت و نوع خرما می باشد. در صورت تمایل برای اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده خرما زاهدی در تهران و هم چنین قیمت بهترین خرما ربی در اهواز با ما در ارتباط باشید.

قیمت خرما ربی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن