خرما مضافتی

توزیع مستقیم خرما مضافتی

هر نوع خرمایی با طی کردن سه مرحله به مرحله رسیدن می رسد اما این نوع خرما از مرحله رطب قابل مصرف است. خرما مضافتی بم دارای شهرتی جهانی است و بافتی نرم و گوشتی و خوشمزه دارد. خرما ها دارای انواع بسیار زیادی می باشند که بنابر اطلاعات موثق بالغ بر سه هزار نوع خرما در جهان وجود دارد که تنها تعدادی حدود 200 تا 400 نوع از آن برای مصارف انسانی و صنعت به کار می رود. توزیع خرما مضافتی با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت و با بسته بندی بسیار عالی و با رعایت کامل موازین بهداشتی صورت می گیرد.

توزیع مستقیم خرما

فروشگاه ها و مراکز بسیاری در سطح کشور وجود دارند که انواع خرما مضافتی را با درجه بندی های متفاوتی به بازار عرضه می کنند. امروزه خریداران و متقاضیان به دنبال خرید انواع خرما به صورت مستقیم هستند. زیرا خرید خرما به صورت مستقیم برای آن ها سود بیشتری را داشته و هم چنین این نوع مراکز خرما را با کیفیت بالایی عرضه می کنند. شرکت ما با دارا بودن نمایندگان توزیع مستقیم خرما مضافتی این نوع خرما را با پایین ترین قیمت نسبت به بازار به فروش می رساند.

توزیع مستقیم خرما

نگهداری خرما مضافتی

هر نوع خرمایی دارای ویژگی های متفاوت و مختص به خود می باشد که خرما مضافتی نیز از این قاعده جدا نخواهد بود. به عنوان مثال نحوه نگهداری خرما مضافتی به دلیل رطوبت بالایی که دارد نسبت به نگهداری خرما ربی که بافتی نیمه خشک دارد متفاوت می باشد. این نوع خرما پس از مرحله شستشو و ضد عفونی کردن در انبار هایی نگهداری می شوند. در صورتی نکهداری خرما مضافتی به صورت کامل و استاندارد رعایت نشود سبب خرابی و ترش شدن آن می شود. در منازل نیز جهت نگهداری و جلوگیری از خرابی خرما بهتر است آن را درون یخچال نگهداری کنید.

نگهداری خرما مضافتی

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن